čtvrtek 10. duben 2014 0:00

Reference

červen 2024

Dobré ráno, 

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za 7 krásných let strávených ve Sbíhavce. Obrovské díky patří nejen Vám, ale celému kolektivu od p. učitelek, asistentek, kuchařek až po p. uklízečky. Svou práci děláte srdcem a je to znát. Děti mají spoustu krásných zážitků, na které hned tak nezapomenou.

Sbíhavko, bude se nám stýskat!

 Děkujeme za všechno ❤️

Carol, Carinka a Adri + rodiče

 

leden 2023

Vážená paní ředitelko,

je to už více jak půl roku, co opička Ema byla MŠ Sbíhavá pasována na školačku. Včerejšího dne byla ZŠ nám. Svobody pasována na čtenáře a paní třídní učitelkou pochválena jako vynikající žákyně, kdy již při čtvrtletním hodnocení uvedla, že „školu zvládá levou zadní“. A ťuky ťuk je to pravda, jako rodiče ani moc nevíme, že došlo k tak velké změně, a že je z Emy školačka. Vše zvládá bez problému, a je spíše napřed.

A zde je mé poděkování směřující Vám, MŠ Sbíhavá, protože předmětné je dané i úžasnou předškolní přípravou předškoláků. Mnoho věcí Ema zná již ze školky a je i dobře připravena tzv. do života. Moc si vážíme Vaší péče a hlavně pohody, která ve školce vždy panovala a jistě panuje dál. Všechny paní učitelky jsou neskutečné, je vidět, že je práce baví a že jsou tzv. na správném místě.

Zvláštní poděkování samozřejmě patří Niki a Kačce, se kterými jsme stále v kontaktu.

 Ještě jednou za vše moc a moc děkujeme a zůstaňte stále tak skvělí!

S přáním pěkného dne,

Michaela Pechová

 

prosinec 2022

Vážená paní Petříčková,

 

ráda bych celé vaší úžasné školce a všem zaměstnancům popřála krásné vánoční svátky plné lásky, pohody, radosti a štěstí. A do Nového roku jen to nejlepší.

 

 

Ráda bych pozdravila především naší nejmilovanější paní učitelku Jarušku Smějící se a pak samozřejmě také Vás, Hanku, Danu, Danču, Helenku, Evu, Míšu, Michala, Nikolu, Báru a Šárku. Díky Vám byly ( nejen) vánoce nezapomenutelné.

Strašně rádi a často vzpomínáme na vánoční besídky, kdy Jaruška s dětmi zpívali Půlnoční a my jsme dojatě poslouchali a hledali kapesníky po kapsách. Další rok už jsme byli kapesníčky náležitě zásobeni. A opět byly potřeba Smějící se

 

Na celé školkové období s láskou vzpomínáme. A i když se s vámi nevídáme, tak vás máme stále v srdci. 

 

Prosím všechny moc pozdravujte.

 

Mějte krásné vánoce 

 

Katka Šafrová, Martin Peťko, Alžběta Peťková, Mikuláš Peťko

 

 

červen 2022

Analýza výsledků MAPA ŠKOLY  - zde

 

 

červen 2022

Mila pani reditelko,mily Michale,moc dekujeme za super skolni rok,za Vasi peci o deti a my dvojnasob dekujeme za Ladicku,ze mohla chodit do skolky i se sadrou,protoze ji deti moc chybely.Krasne leto a hodne odpocinku.Luck,Matej,Johanka a Lada Suchych

 

 Milá paní ředitelko, bohužel moje Beata chytla ke konci školního roku nějakou bakterií a posledni dny jsme ve školce nebyli. Neměla jsem tedy příležitost poděkovat Vám i celému kolektivu za to, v jakém krásném prostředí a atmosféře mohou naše děti trávit čas. Jsem moc a moc ráda, že patříme do Sbihavky.  Krásné léto a v září na viděnou, Eva Basarova

 

Moc dekujeme za paradni prvni rok ve skolce! Krystufek Hrdy-Medvidci☺️hezke leto i Vam.
Hrda Tereza

 

Dobrý den, děkujeme za vše, co pro děti děláte. Budeme na školku vzpomínat velmi dlouho a rádi. Přeji krásné léto a poradně si odpočinete, zasloužíte si to.  Krivankovi :)

 

Milá Helenko,

bohužel odchodem Roničky ze školky nám končí naše "školková " etapa života. A slovo bohužel je na místě, protože těžko si představit lepší školku a lidi v ní než je Sbíhavka !

Děkujeme, že nejenom našim dětem připravujete podnětné, přátelské  a inspirativní prostředí.

Děkujeme ze to.

Užijte léto a mějte se moc hezky !

Ronička, Jonáš, Honza e Eva K.

 

květen 2022

Vážená paní ředitelko,

rád bych za babičky a dědečky z DS Centrin poděkoval za mezigenerační setkání, které již několik let u nás probíhá.

Velké poděkování zaslouží všechny paní učitelky z třídy opiček, které vede paní učitelka Nikola.

Jejich krásný přístup, kreativita a nadšení je úžasné a uživatele jsou vždy setkáním velice nadšení. Mnohdy mají  dojetím slzy v očích. Každé setkání je nesmírně obohacující pro naše uživatele.

Mezigenerační setkání tak díky úžasnému přístupu paní učitelky a třídy patří mezi velice navštěvované.

Již několik let paní učitelky docházejí s třídou do naší organizace Centrin a vždy se jedná o velice hezká setkání.

Všechny paní učitelky zaslouží velký obdiv, chválu a uznání.

 

Rád bych tímto dopisem  poděkoval za tyto pravidelná mezigenerační setkávání , která se pořádají již několik let.

Paní učitelky zaslouží veliké poděkování za krásný přístup, nadšení pro činnost a za jejich krásné chování k našim babičkám a dědečkům.

 

Máte skvělé zaměstnance, kteří zaslouží velké poděkování.

 

S přáním hezkého dne


Tým aktivizačních pracovníků
Domov pro seniory Centrin CZ s.r.o.
Libocká 271/1
162 00 Praha 6 - Liboc

 

 

Říjen 2021

Dobrý večer Dančo,

moc děkujeme za pravidelné zprávičky. Jsme za ně moc rádi, že se dozvíme co se ve školičce dělo a můžeme navázat na probrané v týdnu téma. Také vidět spokojené na fotkách dítě je k nezaplacení:)

Když vyprávím o Sbíhavce, často se jiní rodiče ptají, zdali je to opravdu státní školka. Myslím že to mluví za vše:)

Moc děkujeme,

Darja

 

Červen 2021

 Milá Helenko, Nikolko, Kačko, Janičko,

děkujeme za nádherný první školní rok !

Děkujeme za Vaši péči, neutuchající činorodost, hravost i edukaci....a hlavně za to, že to vše děláte s láskou a nadšením, moc si toho vážíme!!!

Přejeme krásné léto a těšíme se v září !

Eva a Honzík

 

 

Ráda bych Vám a celému týmy MŠ Sbíhavá také poděkovala za péči, kterou jste v průběhu let věnovali nejen Hedvice, ale i Klárce a Jankovi. Jsem opravdu vděčná, že vstup do širšího kolektivu a vzdělávacích institucí naše děti prožily právě v atmosféře, kterou se Vám podařilo ve Sbíhavce vytvořit. Jsem si jistá, že dojem z laskavého a férového přístup Vás všech k dětem si sebou ponesou celý život.

S pozdravem,

Ivana Šeděková

 

Červen 2021

Dobrý den Haničko,

také bych Vám chtěla poděkovat. Jste úžasná paní učitelka a Jolanka i Bedříšek Vás mají moc rádi. Děkuji, že jste se s Dančou tak láskyplně ujaly mých dvou miláčků a pomohly jste jim se začlenit do kolektivu, najít si přátele a stát se malou samostatnou osobností. Jste zlaté.

Přeji krásné léto, ať se daří Vám i rodině. 

Simona Krejčíková

Dobrý den Dančo,

také bych Vám chtěla poděkovat. Jste úžasné paní učitelka, laskavá a hodná. Pro tyto prťátka taková školková maminka. Vím, že je Jolanka stydlivá a pravděpodobně s Vámi tolik nemluví, ale má Vás moc ráda. A Bedříšek na školičku také rád vzpomíná. Děkuji, že jste se s Hankou tak láskyplně ujaly mých dvou miláčků a pomohly jim se začlenit do kolektivu, najít si přítele a stát se malou samostatnou osobností. Jste zlaté.

Přeji krásné léto, ať se daří Vám i rodině. 

Simona Krejčíková

 

prosinec 2020

Milá školko Sbíhavá,

rádi bychom poděkovali celému kolektivu za to, že děti chodí spokojené ze školky i v těchto mimořádných podmínkách, také za příjemné prostředí, voňavé postýlky a jejich spokojená bříška. Všem Vám přejeme spoustu úsměvů a jen to nejlepší do nového roku.

Bendovi

  

Praha 17.12.2020

Dobrý den Karolíno,

 Děkuji za fotky a nejen za ně. Ráda bych Vám i Helence poděkovala za včerejší slavnostní den a za práci navíc, kterou jste do jeho příprav investovaly. Carinka byla nadšená a má ze včerejška zážitek, na který bude ještě dlouho vzpomínat! Děkuji i za každodenní péči a lásku, kterou dětem dáváte. Je to znát, že svou práci děláte srdcem a vážím si toho!

Přeji Vám oběma klidné svátky a nám všem, aby se náš život v příštím roce co nejvíce přiblížil normálu!

 S pozdravem,

 Del Nero + holky

  

Praha 16.12.2020

Vážená paní ředitelko,

nedá mi to, a musím napsat tento e-mail, neboť si myslím, že poděkování není nikdy dost, a že jisté věci nelze brát jako samozřejmost. Předem se omlouvám, že poděkování není osobní, ale formou tohoto e-mailu. 

Celé školce Sbíhavka, chci ze srdce poděkovat za to, co pro děti, ale i pro nás, pro rodiče, děláte!

Musím přiznat, že jsem se nástupu dcery do školních institucí bála, měla jsem stále ve vzpomínkách špatné zkušenosti ze svého dětství. I jsem si často říkala, zda dceru vedu správně, když ji doma učíme pozdravit, poděkovat, tvořit, mít radost z maličkostí, učit ji zvyky a tradice, správné stolování, aj. Ale Sbíhavka mne utvrdila v tom, že slušnost a lidskost nezmizela, a že je dobře, že dceru takto vedeme. Vždy si říkám, že už mne ničím nepřekvapíte, ale mýlím se, opět přijdete s něčím, co mne udiví. Dnes štědrovečerní dopoledne.... jedním slovem nádhera. Ráno jsem chtěla ve školce zůstat a stát se opět dítětem.

Ve Sbíhavce mi přijde, že nic není problém, že vše se zvládne a hlavně, že jste tam opravdu pro děti, a co je hlavní, že vás všechny práce baví!! A to je v této době nevídané. Opravdu klobouk dolů, co vše pro děti děláte, vymýšlíte a že i v této nelehké době se snažíte, aby vše bylo jako dřív.

 Doufám, že píši za všechny ostatní rodiče, ale kdyby ne, tak za nás osobně – VŠEM MOC DĚKUJEME a pro nás jste ta nejlepší školka!!

 Michaela Pechová Vosátková

 

 

Praha 10.8.2020

Milá Heleno,

to my moc děkujeme za to, jak skvěle jste se nám o Toníka staraly. Do dalšího života mu to mnoho dalo a díky Vám a Niki se mnohé naučil. Od Vás ze školky má moc a moc hezkých zážitků a vzpomínek. Máte ale pravdu… strašně rychle to uteklo.

Také Vám přejeme krásné léto a užijte si véču J

Ještě jednou… MOC DĚKUJEME!!!

Ondra Vondrášek

 

 

Praha 2.7.2020

Dobrý den paní ředitelko, 

nevím, zda bude ještě možnost Vás potkat a tak mi dovolte alespoň touto cestou ještě jednou za vše z celého srdce moc poděkovat.

O školce Sbíhavá jsem slyšela, jiz dříve, ještě před narozením dvojčat Amálky a Tobiáše samou chválu, ale pravdou je, že jste předčila mé očekávání. Deti byly ve Vaši školce šťastné, rády do školky chodily a v neposlední řadě se toho spoustu naučily. Velkou zásluhu na tom máte především Vy a Nikolka. Mrzí mne, že se loučíme, tři roky rychle utekly a přesto nikdy nezapomenu, když jste mi tenkrát volala, že děti do školky přijmete. 

Na našem rozlučkovém pikniku bylo řečeno, že školku utváří rodiče, ale jsem přesvědčená, že především kolektiv učitelek pod Vaším vedením je to co utváří celý dojem a to, že jsou děti šťastné a na školku se těší. 

 Ještě jednou VELKÝ DÍK celému Vašemu kolektivu! Budeme rádi vzpomínat :-). 

Hezký den, hezké prázdniny a spoustu dalších spokojených dětí a rodičů do dalších let. 

Olga Hejzlarová

 

Praha 27.6.2014

Dobrý den, 

                         chci Vám tedy poděkovat alespoň touto cestou za krásných 6 let v MŠ Sbíhavá. Obě dcery tam chodily rády a budou mít krásné vzpomínky. Líbí se mi, jak školku vedete, jak vymýšlíte, co vylepšit a sehnat a neusínáte na vavřínech. J Přejeme Vám, aby se i nadále dařilo vylepšovat a vést školku ke spokojenosti Vaší, rodičů, ale hlavně dětí.

Děkujeme 

Petra Zdražilová

 

Pražský deník - rekonstrukce školy

Článek v časopise Smržovský zpravodaj - červnové číslo 2010 ( o škole v přírodě)

Dopis z Kroměříže

 

Můžete nás ohodnotit zde

 

Dopisy od rodičů